ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

לימודי NLP בסיסי Practitioner

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
כולם רוצים להצליח, אך לעיתים הפער בין הכישורים הפנימיים והיכולת האישית לבין התפקוד במציאות, גדול מידי. שימוש במוח יכול לשפר מיומנויות תקשורת, להתגבר על חסמים אישיים, להפעיל מודלים של השפעה ולאפשר גם לסובבים אותנו להצליח בכך.

N.L.P - Neuro Linguistic Programing, היא מתודולוגיה הבנויה על הקשר בין שלושה ממדים המצוינים על ידי שלוש מילים: Neuro ניורולוגיה, Linguistic - שפה ו-Programming - תכנות.
שני הממדים הראשונים הנוירולוגי והשפתי נקשרים יחדיו ומשפיעים באופן מתוכנת על הגוף שלנו ועל ההתנהגות שלנו. מתודולוגיה זו מאפשרת התמחות בשליטה על תחושת ביטחון, ריפוי, עוצמה אישית למידה ובעיקר מצוינות.

התוכנית ללימודי מנחה NLP בביראד, מבטיחה לך הפנמה ויישום מהירים בחיים בכלל ובמסגרת ההנחיה האישית בפרט.

למסיימים את תוכנית הלימודים המלאה תוענק, נוסף על  התעודה של ביראד, גם תעודת הסמכה בין לאומית –תעודת N.L.P Practitioner, מופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ´רד בנדלר מייסד השיטה - תעודה המעניקה הכרה בינלאומית, מוכרת על ידי כל מוסדות ללימוד N.L.P ברחבי העולם ונוסף על כך, הכרה וחברות בהתאחדות  Society of N.L.P™.

מטרת הלימודים
הכשרת הלומדים לרמת Practitioner - מלמד ומטמיע מיומנויות N.L.P בסיסיות המאפשרות:

למידת כלים אפקטיביים המסייעים לשלוט ברגשות, להתגבר על רגשות שליליים, להיפטר מדפוסי התנהגות בלתי רצויים, ולפתח תקשורת יעילה ואפקטיבית עם אחרים.

יישום כלים ברמה האישית ופתיחת דלת להצלחה ולהשגת מטרות אישיות בחיים הפרטיים והמקצועיים.

הנחייה פרטנית על פי שיטת ה- N.L.P.

משתתפי תכנית הלימודים ייהנו משילוב של למידה וחוויה. בשלב הראשון, תילמד שפה עשירה וחדשה המאפשרת לגלות דרך התבוננות על תבניות חשיבה, תבניות שפה ותבניות התנהגות וכן ילמדו כלים ומיומנויות לשינוי כל אלה. בשלב השני, יחוו הלומדים את כל השינויים על עצמם.

המרצים בתוכנית
זיו עינת

קהל היעד
מטפלים, מאמנים אישים ויועצים הרוצים להעשיר את ארגז הכלים ולהטמיע תהליכי שינוי אצל לקוחות תוך שימוש בטכניקות N.L.P מתקדמות.

אנשי חינוך ולהורים הרוצים לרכוש כלים לקדם תהליכי למידה בעזרת מיומנויות תקשורת.

בעלי תפקידים במקצועות החופשים ובעלי ניסיון עבודה עם אנשים המעוניינים ללמוד ולרכוש כלים על מנת לעסוק בתחום ה- N.L.P.

אנשי עסקים או מנהלים בעלי עמדות מפתח בארגונים המעוניינים ליעל את התקשורת הבינאישית שלהם במסגרת עבודתם ולהוביל באופן אישי תהליכים המובילים להצלחה.

נושאי הלימוד
אומנות ההשפעה, אסטרטגיות חשיבה של אנשים מצליחים, מיומנויות תקשורת NLP – ליצירת כימיה בינאישית, קריאת שפת גוף, הובלה והשפעה ועוד, חיווט מחשבות בתת מודע, טיפול בפחדים ופוביות, דמיון מודרך, מטאפורות אריקסוניאניות, עבודה עם חלקים פסיכולוגיים, שינוי היסטוריה אישית, מודל התקשורת  - כיצד התת מודע שלנו פועל, מהם המנגנונים הבלתי מודעים שלנו, מטה מודל – זיהוי המנגנונים היוצרים אצלנו תבניות בתת מודע והפרחתם בעזרת שאלות, עיגון (Anchoring) - יצירת משאבים חיוביים בעזרת גירוי חושים, מודל מילטון - דפוסי שפה המאפשרים השפעה שינוי והעברת מסרים, מסגור מחדש – טכניקות לשינוי זוויות ראיה, תוך כדי שינוי הקשר או תוכן. עבודה עם רמות חשיבה בצעדים מובנים.

משך
הלימודים
הלמידה בתוכנית מתרחשת בשלושה מימדים: ויזואלי, שמיעתי וחוויתי ונעשית באמצעות לימודי תיאוריות ומודלים, הדגמת כלים ותהליכים, תרגול כלים ומיומנויות, הבניית מיומנויות הנלמדות בעזרת דמיון מונחה, למידת מודל כתיבת דמיון מונחה – להשפעה אפקטיבית יותר, התנסות בתוך הקבוצה ומחוצה לה ופרויקט סיום המלווה בהדרכה וסופרויז´ן.

אורכה של התוכנית 160 שעות אקדמיות, מתוכן 20 שעות אקדמיות של תרגול בין המפגשים ו- 20 שעות אקדמיות לפרויקט סיום: התנסות אישית מעשית מחוץ לכיתה.

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 85% במפגשי הלימוד והגשת פרויקט גמר.

תעודת הסמכה בין לאומית – תעודת N.L.P Practitioner  המופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ´רד בנדלר מייסד השיטה. תעודה המעניקה הכרה בינלאומית, מוכרת על ידי כל מוסדות ללימודN.L.P  ברחבי העולם.

הכרה וחברות בהתאחדות  Society of N.L.P™.

תנאים

12 שנות לימוד

ובנוסף, רצון ללמוד ולהתפתח, מוכנות לעבור תהליך אישי במסגרת קבוצתית ויכולת למידה.

סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765