ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס מנהל עסקים בשוק תחרותי

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
השוק העסקי בארץ ובעולם מאופיין כיום בתחרותיות גבוהה ובחשיבה גלובאלית חוצת יבשות, המחייבת את מנהל העסק לפיתוח שווקים חדשים ולמימון חלק ממקורות הרכישה של הלקוחות הפוטנציאליים. אצלנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים, בתכנית ללימודי מנהל עסקים המיועדת לאלה העוסקים בתחום, תוכל לקבל כלים וידע לראייה רחבת האופקים של תחומי הניהול, השיווק, המכירות, הפיננסים והמשפטים של מנהל העסק, תוך המתמקצעות נרחבת, ידע עדכני ויכולת שימוש במערכות טכנולוגיות וממוחשבות מתקדמות.

מטרת הלימודים
פיתוח המיומנויות הניהוליות הנדרשות כיום למנהל בשוק תחרותי ומשתנה. הקניית ידע יישומי-מקצועי רחב לניהול עסקי יעיל ולמקסום הרווח ורכישת סגנון ניהולי עסקי המתאים לשוק העכשווי. כל אלה באמצעות תרגול קבוצתי ואישי להטמעת הידע הנלמד והתאמתו למציאות העסקית.

המרצים בתוכנית
דובובסקי יורם עו"ד ויצלבסקי גיאד"ר גרטנר מור יוסף איריס יצחקוב אלי לוריא קותי עמיר אביתר

קהל היעד
התוכנית מיועדת ליזמים עסקיים וחברתיים, המעוניינים להקים עסקים ולרכוש מיומנויות ניהול עסקי, כמו גם למנהלים בתחילת דרכם, הרוצים לרכוש כלים בתחום ניהול עסקי-שיווקי, על מנת להתמודד עם  אתגרים ניהוליים בחיי היום יום בעסק ולבעלי עסקים קיימים המעוניינים לשדרג את שיטות הניהול של עסקיהם ו"לעשות" כסף.

נושאי הלימוד
יחידה ניהולית: קבלת החלטות; ניהול השיווק, המכירות ומשא ומתן עסקי. 

יחידה משפטית: דיני עסקים; דיני חוזים; דיני פטנטים וקניין רוחני; חוק החברות החדש. 

יחידה פיננסית: מאפייני שוק ההון; תכנון תכנית ההשקעות; דו"ח רווח והפסד; תמחיר; תקציב; מקורות המימון; תזרים מזומנים.

יחידה פרוייקטלית-עסקית: יזמות עסקית ותהליך ההקמה של העסק; הכנת תכנית עסקית לעסק החדש/לשדרוג עסק קיים; תכנון אסטרטגיה עסקית; ניהול משברים.

פרויקט גמר: הכנת תוכנית עסקית והצגתה בכיתה.

מתכונת הלימוד
התכנית כוללת 4  יחידות של לימוד בתחומי הליבה: יחידה ניהולית, יחידה משפטית, יחידה פיננסית ויחידה פרוייקטלית–עסקית. 

תכני התכנית יועברו באמצעות סדרת הרצאות דינמיות ואינטראקטיביות, תוך שימוש בדוגמאות וניתוח CASE STUDY מהנעשה במדינות ובשווקים אחרים בארץ ובעולם ובסדנאות חווייתיות המשלבות תרגול ועבודת צוות.

אורכה של התכנית 150 שעות אקדמיות, ובנוסף 20 שעות פרויקט גמר/פרקטיקום.


משך
הלימודים


תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות התכנית והגשת פרויקט גמר
תנאים

בעלי תואר ראשון מאוניברסיטה או מכללה מוכרת בארץ או בעולם ו/או לבעלי תעודת בגרות בעלי ניסיון מקצועי רב. 

סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765