ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס הכשרת חשבים ומנהלי כספים CFO

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
כלל הפעילות הפיננסית בארגון נתונה בידיו של החשב או מנהל הכספים והוא משמש כאיש מפתח בארגון. מנהל הכספים או החשב מהווים סמכות מקצועית ומסייעים בקבלת החלטות בתחומים פיננסים ומשפטיים וכן בבניית האסטרטגיה העסקית. תפקידים אלה מחייב ידע מקצועי מקיף ורחב במגוון תחומים ויכולת לתפקד מול מגוון ספקים ובנקים.
התוכנית ללימודי חשבים ומנהלי כספים CFO בביראד, תספק לך ארגז כלים לתפקוד מקצועי שוטף בתחומי הכספים בארגון ואת הידע המקצועי הנדרש לצורך מילוי תפקיד זה בתוך הארגון ומחוצה לו.

מטרת הלימודים
הלימודים בתוכנית ללימודי חשבים ומנהלי כספים CFO יספקו כלים פרקטיים לעבודה יומיומית בכל קשת התפקידים בתחום הכספים ויעניקו ידע וכישורים עבור אלה המשמשים בתפקידים אחראים כדוגמת סמנכ"ל הכספים. 


קהל היעד
התוכנית מיועדת למנהלי כספים וחשבים המעוניינים להרחיב ידיעותיהם בתחום הכספים או לבעלי תפקידים דומים המעוניינים להתקדם ולהתפתח וכן לרו"ח המעוניינים להרחיב את סל השירותים ללקוחותיהם.


מתכונת הלימוד
נושאי הלימוד יועברו באמצעות הרצאות ודיונים תוך שיתוף הלומדים, Case study בליווי דוגמאות ומתן טיפים מהעבודה השוטפת של החשב או מנהל הכספים בכל מגוון תפקידיו בארגון העסקי.

אורכה של התוכנית 120 שעות אקדמיות ו-20 שעות פרויקט גמר.


משך
הלימודים


תעודה /
הסמכה

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.

תנאים
בעלי תואר ראשון בכלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים, תעשיה וניהול או רואה חשבון ועו"ד בעלי ניסיון ורקע בתחומי הכספים והחשבות.
במקרים מסוימים עפ"י אישור מראש של מנהל התוכנית, ניתן לקבל בוגרי אוניברסיטה בתחומים אחרים, בעלי ניסיון מעשי בכספים או חשבות.
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765