ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

הכשרת מאמנים Coaching

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
מטרת האימון האישי (coaching) לסייע לנו להתגבר על מכשולים, להתפתח בכיוון נכון ולשפר יכולות חשיבה ודרכי פעולה בדרך למימוש הפוטנציאל הגלום בנו. תרגול ולמידת תחום האימון מתבססים אף הם על אותו פוטנציאל בדיוק. התוכנית להכשרת מאמנים בביראד, הינה יחידה מסוגה בארץ ומציעה מודלים מגוונים של אימון, על מנת שכל משתתף ימצא את התכנים המתאימים ליכולותיו, לכישוריו ולחוזקות האישיות שלו. 

לימודי Coaching בביראד מוכרים על ידי לשכת המאמנים הישראלית והמסיימים את שני שלבי התוכנית יוכרו ע"י הלשכה כמאמנים מוסמכים. 

כל אחד ואחת יכולים להיות המאמנים הטובים ביותר שיש, היכולות כבר מצויות בכם, בואו ללמוד איך להשתמש בהן!

מטרת הלימודים
הכשרת מאמנים באמצעות מתן יסודות, מיומנויות וכלים מעשיים שימושים, לשיפור התנהלותם היום יומית עם דגש על תקשורת בין אישית. בסיומה של התוכנית, כל משתתף יקבל כלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון. התוכנית מעודדת יצירתיות ולקיחת אחריות אצל המשתתפים ושמה דגש על העצמה אישית.

המרצים בתוכנית
מר שורץ יאיר ד"ר קריסטל זוניו

קהל היעד
אקדמאים או בעלי השכלה מקבילה או מנהלים ובעלי תפקידים במקצועות החופשים המעוניינים ללמוד אימון ולהתנסות בו, לצורך עיסוק בתחום או על מנת לקבל כלים אימונים להרחבת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

נושאי הלימוד
מבוא: היכרות ראשונית עם המושג "אימון" חץשינויים חברתיים שהובילו להתפתחות תחום האימון - ההתפתחות ההיסטורית של תחום האימון ארגוני אימון מהעולם וה"אני מאמין" שלהם. 

יצירת שגרת עבודה אימונית: יצירת מערכת יחסים נכונה לעבודה בין מאמן למתאמן, מי הוא מאמן ומי הוא לקוח? חוזה מאמן-מתאמן, יחסי מאמן–מתאמן; יצירת חזון/הגדרת מטרה אימונית ובדיקת ציפיות.

בסיס ועקרונות באימון: מודלים תיאורטיים ומודלים יישומיים, שלבים בתהליך האימון חץ כיצד מתבצע "אימון"? מבט על סגנונות אימון: מאימון אינסטרומנטלי עד אימון טרנספורמטיבי, אתיקה.

עבודה אימונית הלכה למעשה: איך מגדירים מטרות בתהליך האימון? מה חשיבות המטרה? מה הקשר עם חזון? מיומנויות אימון וכלים למתאמן, שימוש בדמיון באימון, שימוש בריבוי פרספקטיבות לקידום תהליך האימון והשגת המטרה, התמודדות עם משבר בתהליך, התמודדות מול התנגדויות המתאמן, עבודה עם ערכים, עבודה על חוזקות, גישות לגיבוש חזון אישי, תהליכי שינוי, היבטים פסיכולוגיים רלוונטיים לעשייה באימון, אימון כעסק.

מתכונת הלימוד
תחומי הידע והתיאוריה יילמדו במקביל לפרקטיקה במהלך תוכנית הלימודים.  בבסיסה עומדת התפיסה של למידה באמצעות התנסות ותרגול.

זהו מסע אישי בתוך קבוצה, המשלב תכנים עיונים ומעשיים בלמידה חווייתית, תוך תרגול והתנסות (בקבוצות, זוגות ושלשות) בכלים אימוניים, אשר בסופו תכירו טוב יותר את עצמכם ותדעו כיצד לעזור לעצמכם - כך שתוכלו לעזור לאחרים!

כלים אלו ישמשו אתכם בעבודתכם כמאמנים בעתיד.  

 

התוכנית המלאה כוללת חלק עיוני ופרקטיקום:

עיוני:

• 205 שעות למידה אקדמיות, מתוכן 25 שעות עבודה אישית על שני פרויקטים ובסופן שני מבחנים (אתיקה ועיוני).

• *10 מפגשי אימון אישי עם מאמן חיצוני  – למעוניינים לקבל תעודה מלשכת המאמנים הישראלית וזכאות להתחיל את שלב הפרקטיקום.

 

פרקטיקום**:

• 24 מפגשי הדרכה, בחלוקה ל-8 מפגשי הדרכה פרטנית ו-16 מפגשים להדרכה קבוצתית ובסופם מבחן מעשי.

 

* בתשלום נוסף בעלות מוזלת, ישירות למאמן.

**בתשלום נוסף בעלות מוזלת, לנרשמים מראש לתוכנית המלאה (עיוני, אימון אישי ופרקטיקום).


משך
הלימודים


תעודה /
הסמכה

תעודה של המרכז להשתלמויות בר אילן תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד בחלקה הראשון של התוכנית (העיוני).

תעודה של לשכת המאמנים הישראלית תוענק למסיימי התוכנית המלאה הכוללת את החלק העיוני (כולל אימון אישי) והפרקטיקום, אשר עמדו בדרישות התוכנית הכוללת חובת נוכחות מלאה.


תנאים

הגשת קורות חיים 
מילוי שאלון למתעניין
ראיון אישי במידת הצורך.

סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765