ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג HACKERU ?
השאר פרטים ונציג HACKERU יחזור אליך בהקדם!
 קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


HACKERU  באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס פיתוח בפלטפורמת Blockchain

מבנה
הלימודים

מבנה הלימודים
רוצה להיכנס אל העולם החדש בהייטק? מעוניין להכיר את הזירה החמה ביותר בשוק הפיתוח? קורס פיתוח בפלטפורמת Blockchian במרכז האקריו, ייתן לך את כל הכלים על מנת להבין את השפה החדשה וידאג לצעד הנוסף בקריירת ההייטק שלך.

פלטפורמת ה-Blockchain מהווה תשתית טכנולוגית למסחר במטבעות קריפטוגרפים, כאשר המוכרים שבהם ביטקוין ואתריום. זוהי טכנולוגיה שייתכן שתשנה את סדרי "העולם הישן" ועתידה להביא חדשנות לעולמות המסורתיים בתחומים מגוונים אשר משפיעים על כולנו, כגון: תחבורה, פיננסים, בריאות נדל"ן, שיווק, השכלה, גיוס כוח אדם ועוד. רבים מכנים אותה "המהפכה הטכנולוגית הבאה". אם אתה כבר חלק מעולם ההייטק, עשה את הצעד שלך לעולם החדש לפני כולם.

מדוע כדאי לכם ללמוד פיתוח בפלטפורמת Blockchain ב-?HackerU

  • שלב מיון: תקופת התנסות ללא סיכון כספי! במידה ולא עברת את שלב המיון יוחזר אליך סכום שכר הלימודים בגין שלב המיון באופן מלא, כך שאתה נהנה מההזדמנות לבחון את מרכז הלימוד ואת התאמתך לחומר הנלמד ללא סיכון!
  • מסלול חדשני וראשון מסוגו בארץ ובעולם לפיתוח בפלטפורמת בלוקצ´יין.
  • הקורס המיועד לאנשים בעלי רקע קודם בתכנות בשפה עילית כגון:JavaScript, C#, Node.js, Ruby, Perl, PHP, Java עם הבנה בסיסית באלגוריתמים ובתכנות מונחה עצמים.
  • במהלך הקורס תיקח חלק ממסלול “hands on” שבו תלמד לא רק באופן תאורטי את הנלמד, אלא גם בצורה פרקטית ומעשית.
  • מסלול המתאים לאנשי פיתוח ובוגרי התחום ולבוגרי תארים בתחום מדעי המחשב והנדסת תוכנה.
  • במהלך המסלול יידרש ממך לבצע מספר פרויקטים מעשיים שיהיו קרש הקפיצה שלך לפיתוח ב"עולם החדש".
  • המסלול משלב את שתי הפלטפורמות הנפוצות ביותר בתחום:Bitcoin  ו-Ethereum.
  • פגישת ייעוץ – הקבלה לקורס פיתוח בפלטפורמת בלוקצ´יין במרכז האקריו, מותנית בקיום פגישת ייעוץ מול יועץ לימודים מקצועי במרכזי הלימוד המרכזי ברמת גן. במהלך הפגישה הבוחן יבדוק את ההתאמה הבסיסית והרקע של המועמד בעבודה בסביבה ממחושבת והאוריינטציה למקצועות הראליים.
  • קורס מיון –  בשלב זה בודקים התאמה ראשונית ללימודי ההמשך, במידה והמעומד אינו עובר את שלב המיון, יקבל החזר כספי של שכר הלימוד.
משך
הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ- 4 חודשים ומתקיימים פעם בשבוע בין השעות 17:40-21:30. הקורסים מתקיימים בקמפוס מרכז של האקריו הממוקם במתחם הבורסה, ברחוב שוהם 5 מגדלי פז.

תעודה /
הסמכה
בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת מפתח בפלטפורמת Blockchain מטעם מרכז HackerU
תנאים

פגישת ייעוץ וראיון

שליטה בשפות התכנות: JavaScript ,C#, Node.js ,Ruby ,Python ,Perl ,PHP ,Java ועם הבנה בסיסית באלגוריתמים ובתכנות מונחה עצמים.

מעבר קורס מיון ראשוני.

סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765