ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג HACKERU ?
השאר פרטים ונציג HACKERU יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


HACKERU באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס DBA Master

מבנה
הלימודים

קורס DBA MASTER במרכז האקריו

מבנה הלימודים
עולם ההייטק הוא עולם רחב וגדול שעבר – ועודנו עובר שינוים רבים בכל יום שעובר. לנושאי הליבה נוספו ענפים חדשים אך יש דברים שלנצח יישארו. אחד מהם הוא תחום בסיסי הנתונים. כל חברה מחזיקה בסיס נתונים רחב שנותן לה את האפשרות לנהל את עבודתה בצורה הטובה ביותר. מדובר בנכסים החשובים ביותר של החברות והארגונים כיום, שכן רוב רובו של המידע מאוגד כיום במאגרי נתונים דיגיטליים שהינם רגישים וחשובים מאין כמותם. 

תפקידי ה- DBA נחלקים לשלוש נישות עיקריות: 

 • DBA תשתיתי – מפקח על הפעילות הכללית של ה – DB. עובד באופן צמוד עם אנשי ה – IT. תחת אחריותו נושאים כגון: אבטחה, זמינות, תחזוקה שוטפת של בסיסי הנתונים, גיבויים ושחזורים ועוד. 
 • DBA אפליקטיבי – מפקח על האפליקציות שעובדות מול בסיסי הנתונים. בעל המקצוע מתנהל מול בעלי התפקידים השונים האחראיים על האפליקציות בארגון ומחוצה לו.
 • אנליסט (,(Data Scientist או BI -  תפקידים השמים דגש על עיבוד הנתונים והסקת מסקנות וניתוחים למיניהם בתעשיות השונות.

מדוע כדאי לכם ללמוד קורס DBA ב-HackerU ?

 • תוכל לקחת את הזמן ולחשוב על זה, אנחנו אפילו מעודדים את זה! 25 שעות לימוד אקדמיות המוקדשות לקורס מיון המאפשר לך התנסות ללא סיכון כספי בתכני הקורס ובאווירת הלימודים. לא עברת את קורס המיון? אל דאגה, שכר הלימוד ששילמת בגין שלב המיון יוחזר אליך!
 • במידה ותעבור את שלב המיון, נאחל לך מזל טוב ובשעה טובה ואף נעניק לך מלגה על סך 7,000 ₪ משכר הלימוד המלא. 
 • הקורס כולל את כל תכני ה- DBA המבוקשים ביותר, כולל המודולים המתקדמים בתחום לימוד SQL -  Microsoft SQL Server 2012/2014
 • סגל המרצים שלנו מורכב ממיטב המוחות וגדולי ההדרכה בתחומם המחזיקים בניסיון מעשי רב. 
 • המסלול מתאים לבעלי רקע המעוניינים לבצע הסבה מקצועית או להרחיב את הידע שברשותם ואף לחסרי רקע וניסיון המבקשים לפרוץ לעולם ההיי-טק! 
 • הלימודים מתקיימים בקמפוס המצויד במכשור טכנולוגי מתקדם וממוקם בבורסה ברמת גן, ברחוב שהם 5 בקרבה מלאה לתחבורה ציבורית ומרכזי מסחר.
משך
הלימודים

משך הלימודים:
קורס מיון: 25 שעות
קורס מורחב: 480 שעות
לימודי ערב – 12 חודשים, פעמיים בשבוע

תעודה /
הסמכה

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר של קורס DBA Master מטעם HackerU בנוסף, ייגשו הבוגרים למבחני ההסמכה של Microsoft בגרסת SQL Server 2012 לקבלת תואר MCSA. הסמכת MCSA -SQL Server מורכבות משלושה מבחני הסמכה אשר בודקים את הידע של מנהל בסיס הנתונים בסביבת העבודה Microsoft SQL Server 2012 .

תנאים
 • פגישת ייעוץ עם יועץ לימודים מטעם HackerU שיעניק לך הסברים מפורטים על מסלול הלימודים, התכנים, הייחודיות של מסלול הלימודים ועוד. 
 • שלב המיון האורך כ-30 שעות אקדמיות. מטרתו של שלב זה היא לוודא התאמתך לתחום שבחרת ללמוד. בנוסף לכך תיחשף לתכני היסוד. בתום שלב זה תיערך בחינת כניסה לקורס המורחב. 
 • קורס מורחב בו יילמדו בהרחבה נושאים שונים הרלוונטיים לעולם בסיסי הנתונים; BI, Data Structures, MySQL, Data Science, Linux Platform for MySQL, Operating Systems + Networks ועוד.
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765