ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכון אדלר?
השאר פרטים ונציג מכון אדלר יחזור אליך בהקדם!
 קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכון אדלר באנר

כי בחיים הכל יחסים...
מכון אדלר הינו עמותה ללא כוונות רווח. המכון הוקם בשנת 1963 על ידי אנשי טיפול בהדרכתו של פרופסור דרייקוס, תלמידו של אלפרד אדלר ונחשב לגדול מבין המכונים בעולם העוסקים בהנחיית קבוצות, הדרכת הורים וטיפול משפחתי. המכון שם לו למטרה להנגיש להורים, זוגות, אנשי חינוך ואנשי עסקים תפיסת עולם חברתית הומניסטית לשיפור מערכות היחסים בשלושה מעגלי חיים: משפחה, עבודה וחברה.

המכון מהווה מרכז ארצי של ידע, ניסיון ומקצועיות עם מוניטין בינלאומי. המכון עוסק בהכשרה ובהסמכת אנשי מקצוע, ןבהעסקתם בקהילה באימון, בהדרכות, ביעוץ, בטיפול אישי, משפחתי או זוגי.

תכניות הלימודים במכון אדלר מבוססות על ההנחה כי כל אדם הנו חלק ממשפחה, ומהווה את מקור החוסן והעוצמה שבו. במהלך הלימודים, רוכשים הסטודנטים כלים להבנה הוליסטית של האדם, וכלים למתן הדרכה, יעוץ, הנחיה וטיפול. כלים אלו מאפשרים למטופל, להורה בקבוצה, לעובד או מנהל בחברה לפתח מודעות להשקפת עולמו, לתפיסותיו, למטרותיו וליישומן במהלך חייו.

 


גם אני ממליץ על
מכון אדלר
גם אני אוהב את
מכון אדלר
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765