ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

כל אחד מאיתנו רוצה להגשים את עצמו במגוון תחומי החיים, האישיים והמקצועיים, בכל אחד מאיתנו טמונות יכולות שמחכות להתממש. אבל רובנו זקוקים לליווי, תמיכה והדרכה בדרך  להגשמה עצמית. ההבנה כי המציאות העכשווית דורשת מאנשי המקצוע יכולת התפתחות והתעדכנות בנעשה בשוק, הובילה אותנו לפתח גישת לימודים ייחודית. באמצעות גישה זו, אנחנו מציעים לתלמידים, בנוסף למגוון הכשרות מקצועיות בסיסיות, גם קורסים נקודתיים, אשר נוצרים ומתעדכנים בכל עת בהתאם להתרחשויות, לשינויים ולמגמות בשווקים המקצועיים.

הגישה הייחודית של המרכז להשתלמויות בר אילן
גישת הלימודים של המרכז להשתלמויות בר אילן, נשענת על ההבנה כי בכל תחום מקצועי מתרחשים שינויים בכל רגע וכי עלינו, להיות קשובים אליהם. כדי שבעל מקצוע יצליח בתחומו לאורך שנים, עליו להכיר, ללמוד ולהתעדכן באירועים הרבים שמתרחשים בתחומו. על בסיס ההבנה הזו ובאמצעות גישת הלימודים הייחודית שלנו, אנחנו מציעים לתלמידים ליווי אקדמאי לאורך זמן- לא רק בתחילת המסע לעבר הקריירה, אלא גם במהלכו.

מהם הקורסים הנלמדים במרכז  להשתלמויות בר אילן?
במרכז להשתלמויות בר אילן, התלמידים יוכלו ליהנות ממגוון רחב של קורסים להכשרות מקצועיות בסיסיות, בנוסף לקורסים שנכתבים ומועברים בהתאם לצרכים המיידיים של כל שוק. המרכז להשתלמויות בר אילן מציע הכשרות במגוון תחומים – היי-טק, שיווק ומכירות, ניהול אירועים, פיננסים, ניהול ארגוני, עיצוב פנים, רכש ולוגיסטיקה, אימון אישי, אימון עסקי ועוד. בנוסף, מציע המרכז קורסים אשר נוצרו ונכתבו במיוחד לאור השינויים והעדכונים האחרונים בתחומי עיסוק שונים. זאת, כדי להבטיח שהתלמידים שלנו יישארו מקצועיים ומובילים בדרך בה הם בחרו, לאורך כל שלבי הקריירה.

הצוות המלווה:
צוות הלימודים של המרכז להשתלמויות בר אילן, מלווה את התלמידים בכל שלב בו הם נמצאים – יועצי הלימודים מלווים את התלמידים קודם ההרשמה, בבחירת מסלול הלימודי והקורסים המתאימים להם ביותר. בנוסף, קיים צוות ייעודי אשר תפקידו ללוות את התלמידים ולתת להם מענה במהלך הלימודים עצמם (המרכז להשתלמויות רמת אפעל). במרכזי ההשתלמויות השונים נמצאים גם רכזים אשר מקפידים להתעדכן בכל עת בנעשה בקורסים ומלווים, מתעניינים ותומכים בתלמידים, על פי צרכיהם השונים.
הקורסים הרבים המוצעים במרכז להשתלמויות בר אילן מחולקים לקבוצות גיל ונחלקים, בין אנשים לאחר השירות הצבאי אשר מעוניינים ברכישת מקצוע ובין, בעלי מקצוע אשר כבר עוסקים בתחומם, כך שכל קבוצת גיל תוכל ליהנות מהקורסים הרלוונטיים לה ביותר.


גם אני ממליץ על
ביראד לימודי תעודה מתקדמים
גם אני אוהב את
ביראד לימודי תעודה מתקדמים
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765