ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת אפיק?
השאר פרטים ונציג מכללת אפיק יחזור אליך בהקדם!
 קראתי ואני מאשר את תקנון האתר
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת אפיק באנר

10 שנות מסורת ומעל ל 20,000 סטודנטים ולקוחות מרוצים עושים את ההבדל. מכללת אפיק הינה היחידה בארץ המרכזת את חטיבת "אפיק השמה" הדואגת לכל סטודנט שמעוניין לעבודה בתחום אותו הוא בחר ללמוד.

"מכללת אפיק – השקעה לחיים"  המכללה המובילה והותיקה בארץ ללימודי שוק ההון נדלן יזמות והקמת עסקים.

המכללה היחידה הפועלת ללא ניגוד עניינים.

מכללת אפיק הוקמה ע"י אלי קאופמן, סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסים, כותב טורים באתרים מובילים ונחשב ל"עילוי" בתחומו ואת כל זה חושף מר אלי קאופמן בהופעותיו הרבות בתקשורת בשנים האחרונות ובספרו שיצא לאור "נינג´ה של סוחר" העוסק בפסיכולוגיה בשוק ההון ובעסקים.

הספר אותו חיבר מנכ"ל המכללה זכה  לעשות הדים בארץ והן ברחבי העולם. כמו כן, נכתבו על ידי מנכ"ל המכללה 3 ספרים נוספים בנושא נדל"ן, יזמות עסקית  ושוק ההון על נושאים אלו הוא מרצה ברחבי העולם.
שיטות הלימוד של מכללת אפיק ייחודיות ומוכחות ובלעדיות.

חזון המכללה –
לבער את הבורות הפיננסית הקיימת באוכלוסיה על כל רבדיה ולהכשיר משקיעים וסוחרים, אף ללא הון התחלתי, לעשות שינוי מהותי בחייהם.

לקוחות המכללה נהנים מהמערכות המתקדמות בעולם, שירותי מסחר, ליווי הדרכות, יעוץ משכנתאות מימון ואף השמה בתחום אותו הם בחרו ללמוד וזאת לאור 10 שנות ניסיון, ליווי והדרכת עשרות אלפי סטודנטים ובוגרים במגוון תחומי ההשקעות המסחר והפיננסים.

למה במכללת אפיק?

סגל ההוראה –
סגל ההוראה במכללת אפיק הינו מחוד החנית של המשק בהם, ממשרד האוצר, מחברי ספרים, מנהלי יתרות המטח של בנק ישראל, יזמים ידועים ועוד... כל אלו מחויבים ומלווים כל סטודנט וסטודנט באופן פעיל ושותף לאורך כל הקורס ואף אחריו.

שיטת לימוד ייחודית- 
במכללת אפיק הבינו שללא שיטה ברורה ודגש על לימוד הפרקטי , קשה מאוד להצליח בשווקים מורכבים ולכן כל סטודנט מקבל יחס אישי ותוכנית לימודים שתתאים לו , כל סטודנט נכנס למעקב מלא של המכללה בכדי לוודא שמתקדם  בקצב הנכון . 

השמה לסטודנטים ושירותים נוספים –
מכללת אפיק הינה המכללה היחידה שמרכזת את "אפיק השמה" השמה לסטודנטים הרוצים כן בסיום הקורס. כמו כן מגוון אפשרויות לימוד החל מאימונים אישיים, אימונים בבית הלקוח כיתות גדולות\בינוניות וקטנות ו"אחריות לכל החיים" על הקורס.

נוחות גמישות  ואבזור –
למכללת אפיק סניפים בכל רחבי הארץ המכללה נהנית מגדילה והתפרסות למוקדים רבים. כמו כן, למכללה כיתות מאובזרות ברמה הגבוהה בארץ ובאישור מכון התקנים הישראלי ואישור מערכות המסחר המתקדמות של WALL-STREET כמו כן, כל סטודנט מקבל ספרי לימוד מלאים, חומרי עזר וגישה לאתר מיועד לבוגרים וסטודנטים ובו חומרי הלימוד מצולמים.

מכללת אפיק – השקעה לחיים.


גם אני ממליץ על
מכללת אפיק
גם אני אוהב את
מכללת אפיק
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765